Rytuał przyciągający pieniądze

Jak przyciągnąć pieniądze do swojej rodziny?

Bardzo wiele osób boryka się z problemem braku pieniędzy. Istnieją specjalne rytuały, które mogą sprawić, że los się odwróci i kłopoty finansowe staną się przeszłością. Rytuały tego typu uważane są za średnio skomplikowane, dlatego też dość łatwo znaleźć instrukcje, w jaki sposób wykonać je w domu. Pozostaje jednak kwestia, czy samodzielnie przeprowadzone czynności zadziałają, przynosząc oczekiwany rezultat. Istotnym elementem rytuału jest świeca, która powinna pozostać zapalona przez cały czas wizualizacji (kolejnego ważnego elementu). Świeca powinna pochodzić albo ze specjalnej metody produkcji, albo też charakteryzować się jedną z barw: złota, zielona, pomarańczowa – oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by obie te cechy połączyć. Podczas rytuału korzysta się też z mocy ziół np. bazylii.

Wizualizacja czyni cuda

Rytuały działają tylko wtedy, gdy wierzy się w ich moc. Skuteczna wizualizacja oczekiwań jest tutaj kluczem do sukcesu. Podczas palenia świecy należy otoczyć się pieniędzmi, które chce się ciągle mieć przy sobie. Niektórzy zalecają również skorzystanie z tzw. szczęśliwego kamienia – może to być dowolny kamień lub taki, którego mocy jesteśmy pewni, który lubimy itd. Kamień ten po zakończeniu rytuału należy ciągle nosić ze sobą np. w kieszeni lub zrobić z niego część biżuterii. Świecę i zioła należy zniszczyć w sposób naturalny, na przykład gdzieś zakopać. Jest to swoisty akt pozwalający przekazać ich moc naturze, żeby pozostała w obiegu i nie zmarnowała się.

2 komentarze

  • Phillips

    Każdego osobista sprawa, czy wierzy w rytuały czy też nie. O ile coś nie jest groźne np. dla zdrowia, można próbować, nie zaszkodzi – a nuż pomoże…

  • Nella

    Niektórych śmieszą takie rzeczy. Nie wiem, wydaje mi się że skoro tyle osób ostatnio o tym mówi, może się udać. Ważne tylko czy samemu można poradzić sobie z właściwą realizacją rytuału.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *