Czym jest personalizacja w przypadku magicznych przedmiotów?

Rzecz z duszą

Osoby wierzące w moc przedmiotów, którymi się otaczają, często sięgają po specjalną ich kategorię – magiczne kamienie czy też amulety. Wiara w możliwości tych rzeczy sprawia, że stają się dla tej konkretnej osoby niezwykle wartościowe, funkcjonujące np. jako coś przyciągającego pozytywne zdarzenia bądź odsuwające pecha. Żeby jednak rzecz taka mogła zadziałać, powinna być wyjątkowa i odpowiednio przygotowana. Tak naprawdę nie ma znaczenia, czy będzie to kamień, czy też może element biżuterii, ważne, by daną rzecz wybrać i wiązać z nią jakieś odczucia. Rzeczy kupione w formie pamiątki nadają się lepiej od innych, bo są nacechowane pozytywnymi emocjami i dobrze się kojarzą. Zanim jednak coś takiego stanie się amuletem, potrzebuje dwóch czynności: oczyszczenia i personalizacji. Później rolą osoby, która posiada amulet, będzie po prostu noszenie jej przy sobie i wiara w jej moc.

Co to takiego oczyszczenie i personalizacja?

Zabiegi oczyszczenia i personalizacji przedmiotu, żeby mógł się stać amuletem, musi wykonać osoba o odpowiednich zdolnościach. Warto zlecić to komuś, kto naprawdę skutecznie wykorzystuje energię i swoje zdolności. Dzięki temu, przedmiot uzyska wyjątkowe właściwości dla noszącego i sprawi, że złe zdarzenia będą rzadziej mu się przytrafiać, będzie omijać złych ludzi i problemy, być może poczuje się lepiej, zyska pieniądze itd. Do personalizacji wykorzystuje się często faktyczną obecność posiadacza amuletu, a w przypadku zabiegów „zdalnych” może być to aktualne zdjęcie.

2 komentarze

  • Libba

    Amulet nie amulet, ale noszenie czegoś, co przynosi szczęście, jest faktycznie niezłym sposobem na lepsze samopoczucie. Dobrze jest móc chociaż częściowo wierzyć w pozytywny wpływ przedmiotu.

  • Kamasja

    Nie każda rzecz może być amuletem. Trzeba uważać na prezenty od osób o nieszczerych intencjach, bo zwykle wywołują odwrotne działanie. Są to bardzo groźne rzeczy i niełatwo je wykryć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *